אדריכל בתים פרטיים

אדריכלות בית פרטי

מה כולל התפקיד של אדריכלי בתים?

 •  אדריכלי בתים מובילים את פרויקט הבניה, בכל הקשור לאספקט התכנוני.
 •  מקבלים את נתוני המגרש, טופוגרפיה, זכויות בניה, רצון ודרישות הלקוחות.
 •  מעבדים את כל המידע ומתכננים את הבית בהתאם לתקציב הבניה המתוכנן.
 •  פועלים במסגרת חוק התכנון והבניה וכל התקנים המתחייבים.
 •  פועלים מול המהנדס מבחינת חישובי קונסטרוקציה, עמודים וקורות המשפיעים על המפתחים והפתחים.
 •  פועלים מול הרשויות, על מנת להשיג את כל אישורי הבניה הנדרשים.
 •  מלווים את כל שלבי הביצוע באתר, בזמן אמת ומאשרים את התקדמות הבניה.
 •  מספקים את כל תוכניות הביצוע הנדרשות ובכלל זה; חשמל, אינסטלציה, חלונות, דלתות, פריסות ריצוף וכו'. לעיתים האדריכל מבצע גם את תוכניות עיצוב הפנים.
 •  נעזרים ביועצים מקצועיים כמו: אינסטלציה, מיזוג אוויר, תאורה וכו' בהתאם לצורך.

מה היתרונות בבחירת אדריכלי בתים של אוסטק שמיר?

 •  בפרויקטים שלנו אנחנו מאפשרים ללקוח להחליט האם הוא מעוניין להיעזר באדריכלי הבית שלנו, או לעבוד מול אדריכל מטעמו.
 •  אנו עובדים בשיתוף פעולה, מול עשרות אדריכלים, שמתמחים בכל סגנונות הבניה; כפרית, טוסקנית, מודרנית, מינימליסטית.
 •  היתרון בעבודה מול אדריכלי בתים שלנו, היא בכמות הידע שלהם בכל האספקטים של בניה ירוקה.
 •  במהלך השנים ובשילוב עם הרבה עבודה משותפת נוצרים קשרים חזקים, בין צוות מנהלי הפרויקטים לבין האדריכלים.
 • הקשרים מובילים להפריה חיובית, בין מנהל פרויקט והאדריכל כשכולם מכווני מטרה: פרויקט בנייה איכותי בתקציב סגור ובלוח זמנים נתון.

מהם השיקולים בבחירת אדריכל?

כלקוח, השיקולים העיקריים בבחירת אדריכל הם בראש ובראשונה סגנון האדריכלות. הלקוח צריך לבחון עבודות של האדריכל ולוודא שזהו אכן הקו התכנוני המתאים עבורו.

אספקט נוסף הוא הקשר עם האדריכל, ברמה האישית.

האדריכל צריך להבין את צרכי הלקוח ומשפחתו ומכאן שלאיכות הקשר וההבנה עם האדריכל, משמעות מיוחדת.

הלקוח חייב להבהיר לאדריכל את תקציב הפרויקט כדי לחבר את התכנון עם התקציב.

אדריכל לתכנון בית פרטי

באופן עקרוני, כל אחד מאיתנו יכול לרכוש בית מגורים שמתאים בדיוק לצרכי המשפחה שלו ויכול ליצור את סביבת החיים האיכותית והנעימה ביותר. אבל אם אתם תמיד חלמתם להיות בבית שעונה על הצרכים שלכם בדיוק, ייתכן כי הפתרון הטוב ביותר שאתם יכולים למצוא הוא פנייה לעזרת שרותי אדריכל בתים פרטיים ומיסוד של תהליך תכנון של בית מגורים שעונה על ציפיותיכם. עבודתו של האדריכל, קודם כל ולפני הכול, היא עבודה עיצובית מקצועית מאוד – מה שמאפשר לו לראות את כל הפרטים הכי קטנים של התמונה ולעשות את הבחירות הנכונות לצרכים של כל אחד מן הלקוחות שלו. כל מה שנותר לכם לעשות בשלב הזה, על מנת להצליח להפוך את בית המגורים שלכם למקום המיוחד ביותר, הוא לפנות לעזרת חברת אוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ.

אדריכל בתים פרטיים – יוצר את סביבת המגורים האידיאלית

באופן שאינו משתמע לשתי פנים, תפקידו של אדריכל בתים פרטיים הוא תמיד לחשוב על טובת המשתמשים בנכס, וליצור את חלל המגורים המתאים ביותר לכל סיטואציה. החל מהתייחסות לפרמטרים כמו חלוקת החדרים וכלה במתן תשומת לב ויצירת סביבת כניסה נעימה ומזמינה אל תוך בית המגורים, אדריכל בתים פרטיים יכול לראות את התמונה הגדולה ולהתמקד במקומות המאתגרים של כל נכס. על בסיס שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, בתוכנות ובכישורים אישיים יוצאי דופן, אדריכל מקצועי מצליח להגשים כל חלום ומתאים את הדרישות שלכם לאפשרויות בשטח.

אדריכל לבית פרטי יכול להגשים לכם את כל החלומות

כבר מהרגעים הראשונים שבהם אתם מקבלים לידיים שלכם חלקת אדמה, יש לקחת החלטות נכונות וליצור את הסביבה המתאימה ביותר למגורים של המשפחה שלכם. במרבית המקרים, הדרך הכי טובה להגיע להצלחה המקצועית היא על ידי פנייה לעזרה של אדריכל בתים פרטיים נושא מקצועי, בעל היכרות מעמיקה עם השוק ועם הטרנדים הכי חמים בעולם הבנייה של השנים האחרונות. בדיוק מהסיבה הזו, הצוות של חברת אוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ נמצא שם כדי לתת כתף ולעזור בכל פרויקט.

אדריכל לבית פרטי

בהקמה של בית פרטי, על חלקת אדמה אשר שייכת באופן מסורתי לבני המשפחה שלכם, יש לכם יד ורגל בכל אחד משלבי העבודה השונים – ואתם הלכה למעשה אחראים על הצלחת הפרויקט כולו. אפילו אם אין לכם ניסיון בעולם הבנייה, בתור היזמים של הפרויקט, יהיה לכם חשוב מאוד למצוא את הדרכים הכי טובות לאפשר סביבת חיים נוחה ומזמינה לבני המשפחה שלכם. בדיוק מהסיבה הזו, כדאי לפנות בהקדם האפשרי לעזרת חברת אדריכלות בית פרטי, אשר נותנת שירותים מקצועיים לעיצוב תוכניות עבודה בהתאם לצרכים של כל לקוח ולאור דרישות הנדסיות שונות. הצוות המיומן של חברת אוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ מעניק שירותי אדריכלות לבתים פרטיים, כאשר הוא שומר על דרישות בטיחות ועיצוב ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר.

שירותי אדריכלות בית פרטי – מה חשוב לדעת?

רגע אחד לפני שאתם קופצים למים העמוקים ומתחילים לקבל אישורי בנייה על תוכניות עבודה לבית הפרטי שלכם, צריך לעצור ולפנות אל קבלת יעוץ נוסף של איש מקצוע; מומחה שמבין מהם הצרכים של הבית שלכם. השירותים של חברת אדריכלות בית פרטי מתבססים, קודם כל ולפני הכל, על ידע מקצועי אותו צברו אנשי החברה במשך שנים ארוכות. בשביל להצליח לשמר את הצרכים של המבנה למשך כמה שיותר זמן, במיוחד אם אתם בוחרים להשקיע משאבים בשירותי בנייה ירוקה או בנייה קלה, עליכם לבחור בשירותי אדריכלות בית פרטי איתם ניתן לעבוד בשיתוף פעולה, לקבל עצות מקצועיות מהימנות ובעיקר – למצוא את העמק השווה. ורק חברה מקצועית עם ניסיון בתחום תצליח לענות בצורה מלאה על כל הדרישות הללו.

פנייה למשרד מיומן, מביאה תוצאות

כל מה שנותר לכם לעשות בשלב הזה, על מנת לקבל שירותי אדריכלות בית פרטי מיומנים ומקצועיים, הוא לפנות לעזרת הצוות של חברת אוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ. אנו נוכל לבחון את תוכניות העבודה בצורה הוליסטית, ולתת את העצות הנכונות על מנת ליצור עיצוב אדריכלי שימושי שמתאים בדיוק לצרכי המשפחה שלכם.