תודה שפניתם לאוסטק שמיר


  מספר פרטים נוספים שיעזרו לנו לחבר אליכם את איש הקשר המתאים

  עדיין אין בבעלותינו מגרשיש בבעלותינו מגרש ב
  אוסטק שמיר

  אוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ, הוקמה בישראל בשנת 1991

  אוסטק (באנגלית Austec) הינה קיצור של Australian Technology . שמיר, הוא מר יוסי שמיר, מייסד החברה, אשר התאהב בשיטת הבנייה האוסטרלית והביאה לארץ.
  בשנים הראשונות, הבניה התאפיינה בחדירה לשוק המקומי, ביצוע התאמות נדרשות והקמת צוותי עבודה מיומנים. הבתים הראשונים, היו ברובם חד קומתיים, בחיפוי לבנים אדומות וגגות רעפים.

  עם חלוף השנים ושינוי סגנון אדריכלות עולמי, עם נטייה לאדריכלות מודרנית, גם באוסטק נעשו התאמות והיכולות הפכו מגוונות ביותר. בעשור האחרון, בנינו בתים בסגנון מודרני, בתים שמשלבים זכוכית עם אבן, עץ עם פלדה, גגות עץ גושני חשופים ועוד שילובים מעניינים רבים.

  הפריסה של החברה היא ארצית, מצפת ורמת הגולן בצפון, לירוחם ובאר שבע בדרום. נותרנו נאמנים לעקרונות הבנייה שמלווים אותנו מיום ההקמה: להעניק ללקוחות חווית בנייה איכותית ומוטיבציה לחזור אלינו שוב. לבנות בתים טובים, תוך הקפדה על יישום טכנולוגיית עילית, שתוביל לבתים יעילים מבחינה אנרגטית ושכייף לגור בהם.

  יש הרבה חברות בניה, אז למה דווקא אוסטק שמיר?

  שילוב של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, חומרים מתקדמים ושיטות בניה חדשניות מייצרים חווית בניה מושלמת אשר תקנה לכם שקט נפשי לשנים רבות. מה מייחד כל כך את אוסטק שמיר, ואיך החברה ממשיכה לייצר חווית בנייה מושלמת כבר למעלה מ-30 שנה למאות לקוחות מרוצים?

  (או במילים אחרות, איך לא בניתם איתנו עד עכשיו?)

  אנשי המקצוע:

  האנשים שעמם אנו עובדים, הם מבכירי תעשיית התכנון, העיצוב והבנייה. הם שולטים בשיטות הבניה המתקדמות ביותר וילוו אתכם לאורכו של כל הפרויקט עד לכניסה המיוחלת לביתכם וגם לאחריה.

  חומרים מתקדמים:

  בנייה בפלדה– הפלדה חזקה וגמישה והינה חומר יציב, בעל תכונות פיזיקאליות וכימיות קבועות, ההגנה מקורוזיה ועמידות הפלדה יעילה משמעותית מהחומרים האחרים הקיימים בשוק. הקיר החיצוני הינו רב שכבתי ויוצר רמת בידוד תרמי אולטימטיבית. חומרי חיפוי ובניה שאינם דורשים תחזוקה ושומרים על המראה לאורך שנים

  שיטות בניה חדשניות:

  גמישות מלאה בעריכת שינויים עתידיים, אפשרות לתוספות בנייה במהלך השנים לםי דרישת הלקוח. הבנייה הינה ירוקה.

  מגוון רחב של שירותים המאוגדים תחת חברה אחת:

  באוסטק שמיר הכל In-house. תכנון הנדסי, הוצאת היתר בניה, פתיחת תיק אל מול וועדות הבניה, ניהול ופיקוח על כל צוותי הבניה, צוותי בניה שהם חלק אורגני מהחברה.

  הצוות באוסטק שמיר מהמובילים בתחום בישראל

  בואו להתרשם מהצוות המקצועי שלנו עם נסיון של שנים בארץ ובעולם

  חברת אוסטק שמיר בונה עבור אנשים. בתים נבנים על ידי אנשים ועבורם, לפיכך בחברת אוסטק שמיר זוכה המרכיב האנושי שבתוך התהליך להתיחסות מעמיקה. מרבית עובדי החברה מלווים אותה משנות ההקמה הראשונות ותחושת המשפחתיות והאינטימיות ניכרת כלפי חוץ מהעובדים ללקוחות. כל לקוח חדש שבונה את ביתו, מצטרף ל"משפחת אוסטק שמיר" המורחבת והופך לשגריר נאמן. לאוסטק שמיר סטנדרטים גבוהים של רמת השירות, ואלו נשמרים על ידי כל אחד מבעלי המקצוע לאורך כל תהליך הבניה, וכמובן – גם לאחריה.

  דילוג לתוכן