איך בוחרים אדריכל בתים פרטיים בהצלחה?

אם אתם מעוניינים לצאת לדרך ולבנות בית פרטי, ראשית, אנחנו רוצים להשתתף בשמחתכם, אין ספק, בניה של נכס פרטי, היא רגע מכונן בחיים של כל אדם. אבל, באותה הנשימה, מדובר על תהליך ארוך ומורכב, הכולל בודה רבה הן בתכנון והן בביצוע. כדי שהדרך תהיה קלה יותר, חשוב לבחור אנשי מקצוע טובים שילוו את התהליך הבנוי משלבים רבים. אחד השלבים הראשונים הוא תכנון הבית על ידי אדריכל בתים פרטיים. על עבודת האדריכל תהיה מושתתת בניית הבית וכמובן התוצאה הסופית תהיה בהתאם לכך. איך לבחור את האדריכל?

מה התפקיד של אדריכל בתים פרטיים

אדריכל בתים פרטיים ממלא שלושה תפקידים מרכזיים:

תפקיד ראשון, לתכנן את הבית העתידי שלכם: בתכנון בית פרטי העבודה נעשית מאפס. כל האפשרויות פתוחות כמובן בהתאם לתנאי השח והתקציב. אדריכל בתים פרטיים בעל ניסיון יודע להקשיב לרצונותיו ש הלקוח ולוויז'ן שלו ולתרגם אותם לדבר מוחשי באמצעות תכנון מדויק.

תפקיד שני, לסייע לכם להתמודד עם המהמורות הבירוקרטיות: חלק מהאתגרים של אלו המעוניינים לבנות בתים פרטיים, זה המאבק במנגנוני הבירוקרטיה הישראלית. מקבלת היתרי הבניה ועד לרישום טופס האיכלוס, 'טופס ארבע' בתום הפרויקט. כדי לעבור את התהליך בהצלחה, אתם צריכים סיוע של האדריכל שלכם, כן, גם בשביל זה הוא כאן.

תפקיד שלישי, להיות בקשר עם חברת הבניה: אדריכל בתים פרטיים מהווה  איש קשר ביניכם לבין קבלן חברת הבניה וגם המהנדס. הוא מי שיכול לתת את כל המידע לעובדים בשטח, כדי ששלבי הביצוע, יתנהלו כמו שצריך.

התהליך ארוך וחשוב שילווה אותו אדריכל מנוסה ומקצועי

תהליך בניה הוא תהליך לא פשוט, את זה כולנו יודעים. הוא לוקח זמן יקר, משאבים ועולה לא מעט כסף. בסוף, המטרה היא כמובן טובה, אבל הדרך לשם יכולה להיות ארוכה ומפותלת. בדיוק בגלל זה, חשוב שיהיה מי שידע לראות אתכם לאורך כל תהליך העבודה. אנחנו באוסטק שמיר בעלי ניסיון רב בבניית בתים פרטיים ואנו מלווים אתכם ועושים כל מה שנדרש באופן מקצועי תוך מתן יחס אישי לכל לקוח במטרה להגשים לכל לקוח את החלום. מוזמנים ליצור קשר בכל שאלה.