בניה חכמה – שאלות נפוצות

האם שיטת הבנייה הייחודית של אוסטק שמיר מייקרת את הבנייה מהמחיר המקובל בארץ?

עלויות בנייה זהות לעלויות הבנייה המקובלות בארץ. עלויות אלו כוללות את כל מרכיבי הבית (מטבח, כלים סניטריים וכו') ברמת גימור גבוהה משמעותית מהמקובל בשוק הבנייה המקומי, ועדיין במחירים הרגילים בשוק.

האם ישנה משמעות למכירת בית הבנוי בשיטת של בנייה מודרנית בשוק המקומי?

יתרונותיה הרבים של שיטת הבניה הירוקה והמודרנית מעלים לרוב את ערכו של הבית. המאפיינים הייחודיים, חיסכון באנרגיה, עמידות, תחזוקה זולה ופונקציונליות גבוהה באים לידי ביטוי בתפיסה של הקונה בעת מכירת הבית.

האם העובדה שאנו בונים בשיטה הייחודית של אוסטק שמיר עלולה ליצור הגבלות אדריכליות בתכנון הבנייה?

לשיטת הבנייה של אוסטק שמיר אין כל מגבלות תכנוניות. אוסטק תיקח את התכנון האישי שלכם ותשלב את שיטות הבניה המתקדמות שלה בתוכו (לצורך הפירוט, ניתן בין היתר לבנות גגות שטוחים, גגות רעפים, כל סוגי החיפויים לרבות טיח ואבן, וכן פרטים מיוחדים כגון תקרות גבוהות, מרפסות תלויות, ועוד).

כיצד מתחיל תהליך ההתקשרות של הלקוח מול חברת אוסטק שמיר?

לאחר יצירת הקשר, אנו נזמין אתכם לפגישה במשרדי החברה במושב חניאל שבשרון. בפגישה זו ניצור תהליך שיכלול הפניה לתכנון אדריכלי של הבית ולהצעת מחיר. כמובן שניתן להגיע עם תוכניות של אדריכל חיצוני, על פי בחירת הלקוח.

מהם חומרי הבידוד בהם נעשה שימוש בבתי אוסטק שמיר והאם הם ידידותיים לסביבה?

צמר הבידוד עשוי מסיבי פוליאסטר הנקרא הולופייבר. צמר זה קיים במגוון מוצרים ביתיים כגון שמיכות, שקי שינה, כריות, מעילים ונחשב לידידותי ביותר לסביבה!

האם קיימים מספר גוונים ללבני חרס (BRICKS)? לרוב ניתן לראות בעיקר גווני אדום וטרה קוטה?

אוסטק שמיר הינה הנציגה הבלעדית בארץ של יצרן הלבנים הבלגי Vandersanden. לבני החרס מיוצרות במגוון רחב של מעל 200  גוונים ! לצפייה במגוון הגדול והתרשמות, לחץ כאן.

כיצד ניתן לתלות תמונות וארונות על גבי קירות גבס?

פתרונות התליה של קירות גבס הם פשוטים וזמינים. הסיבה לכך היא שברוב העולם המערבי, בניית בתים מבוצעת על ידי חיפוי הקירות בלוחות גבס. ניתן לתלות כל דבר על קירות הגבס, החל בתמונות וכלה בחפצים כבדים כמו זרועות לטלויזיה או ארונות. לאוסטק שמיר יש את כל הפתרונות האלו להציע.

במקרה שארצה להגדיל את הבית על ידי תוספת בנייה, כיצד זה בא לידי ביטוי בשיטת הבנייה של אוסטק שמיר?

אחד היתרונות החשובים של הבניה בפלדה הוא חלוקת משקל טובה יותר על הקונסטרוקציה, דבר המאפשר חיסכון בעמודים נושאים בתוך הבית, וכתוצאה מכך מקל על ביצוע שינויים עתידיים. במקרה של בניית תוספת, קיימים מספר יתרונות לעבודה עם אוסטק שמיר: שלד קל יותר, ניקיון באתר, עבודה מהירה ואפשרות להכנת אלמנטים במפעל במקום באתר הבנייה עצמו. ניתן למעשה להמשיך בשגרת החיים בבית עם הפרעה מועטה ביותר.

האם כשאנו סוגרים תקציב לפרוייקט, זהו תקציב סופי, או שישנן תוספות בהמשך שאני צריך להיות מודע אליהן?

התקציב ידוע וסגור מראש. קיים מנגנון מסודר ושקוף לזיכויים וחיובים במהלך הבנייה. אין הפתעות. השקט הנפשי שאנחנו מייצרים בא לידי ביטוי גם כאן.

אני מעוניין להתרשם מעבודה לדוגמה של חברת אוסטק שמיר, היכן אוכל לעשות זאת?

לאוסטק שמיר בתים בכל רחבי הארץ, מכפר ורדים ורמת הגולן בצפון ועד עומר, מיתר וירוחם בדרום. נשמח לתת כתובות וטלפונים של לקוחות על פי דרישה. לפרטים יש לפנות למשרדי החברה.

לצפייה בפרויקטים נבחרים – לחץ כאן!