בניית בית פרטי וחשיבות הטופוגרפיה של המגרש

בנית בית פרטי מצריכה התחשבות בגורמים רבים שיכולים להשפיע על איכות החיים העתידית שלכם ועל ההוצאה הכספית.

כיצד הטופגרפיה של המגרש יכולה להשפיע עליכם?

המשמעות מתבטאת בשלושה אופנים משמעותיים:

  • עלויות פיתוח – מגרש מישורי הוא בעל עלויות פיתוח מינימליות, תקציב פיתוח למגרש של 500 מ"ר נע בסדרי גודל של 50,000 ₪ – 30,000 ₪. מגרש מדרוני בעל אחוזי שיפוע מהותיים מייקר את עלויות הפיתוח באופן מהותי כיוון שבמגרשים משופעים יש צורך בקירות תמך, מסלעות, מדרגות ועוד אלמנטים שמייקרים. עלויות הפיתוח למגרש משופע בגודל של כ – 500 מ"ר, ינועו בין 150,000 ₪ עד 250,000 ₪!
  • נוף – שיקולים נופיים הם לרוב שיקולים מכריעים בבחירת מגרש. יש לקחת בחשבון הסגר עתידי שיכול להיווצר מבנייה במגרשים סמוכים אחרים בסביבת המגרש.
  • מיקרו אקלים במגרשים – כווני רוח ושמש במגרש. לשיקול המיקרו אקלימי השפעה גדולה על האיכות הטרמית של הבית. יש לבדוק כווני רוח מיטבית בבית, יש לבחון כווני שמש, כדי לתכנן באופן יעיל הצללות.

אוסטק שמיר הינה חברה המתמחה בבניה ירוקה, ליתר דיוק – בנית בתים פרטיים אקולוגים וחסכוניים ולכן אנו לוקחים בחשבון כל פרט ופרט שיכול להשפיע על איכות חייכם העתידית.

באוסטק שמיר משתפים פעולה עם האדריכלים המנוסים ביותר שמסייעים בתכנון ויעוץ למיקום הבית באופן מיטבי במגרש, תוך התחשבות בנוף, בכווני זרימת האויר והאור בכדי לבנות עבורכם בתים שאינם רק יפים אלא גם חכמים, ושיעזרו לחסוך עלויות כספיות רבות בעתיד.

והנה הצצה לכמה מהפרויקטים שלנו, לצפייה בגלריה השלמה לחצו,

ליצירת קשר עם אוסטק שמיר: 09-8986198

בנית בית פרטי – תכנון המגרש