תודה שפניתם לאוסטק שמיר


  מספר פרטים נוספים שיעזרו לנו לחבר אליכם את איש הקשר המתאים

  עדיין אין בבעלותינו מגרשיש בבעלותינו מגרש ב
  בניית בית פרטי

  Play
  papers

  השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

  >

   ruler

   בניית בית פרטי עם אוסטק שמיר מייצרת יתרונות רבים בתהליך הבנייה:

   ראשית, קיימת הקפדה על מקצוענות בבנייה ועל רמת גימור גבוהה יותר. 

    שנית, משך הזמן בבניה פרטית לרוב קצר יותר.

   ובנוסף אנחנו דואגים להתאמה מדויקת יותר עבור כל לקוח.

   בנייה פרטית נפוצה בעיקר במושבים ובקיבוצים היות ובנייה בעיר קשה יותר בהיבט של לוגיסטיקה,

   פינוי פסולת בניה, צורך בסגירת כבישים וכדומה.

   תחום הבניה התפתח בשנים האחרונות הודות לטכנולוגיה המאפשרת תחכום ומורכבות

   של מערכות הבניה הכוללות לבית חכם, מיזוג אוויר מתקדם , מערכות ירוקות ויתרונות נוספים.

   papers

   השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

   >

    ruler

    בניית וילות לא רק לעשירון העליון

    כשמדברים על בניית בתים פרטיים או בניית וילות, יש נטיה לחשוב שמדובר בבתים שמיועדים לעשירון העליון.

    באוסטק שמיר מתאימים את הבית בהתאם לתקציב.

    אוסטק שמיר מספקת נתונים מלאים על המחיר של כל חבילת הבניה וזה כולל גם את מחירי התכנון ואת מחירי חומרי הגמר.

    באוסטק שמיר משקפים את המציאות כבר מתחילת הדרך.

    הדבר מאפשר ללקוח לערוך תכנון תקציבי בהתאם ליכולתו ולא לחרוג מהתקציב.

    למה חשוב שאבחר חברה שמתמחה בבתים פרטיים ולא כל קבלן בניה אחר שמבצע בנייה של בניינים?

    בבחירת קבלן בניה, חשוב לבחור קבלן עם ידע והתמחות ספציפית בבניה של בית פרטי. דומה הדבר לרופא מומחה, אדם לא הולך לרופא "אף-אוזן-גרון" כאשר יש לו בעיה ברגל.

    קבלני בניין, כמו רופאים או כל בעלי מקצוע, מתמחים בתחומים ספציפיים; בנייני מגורים, בנייני משרדים, בתים פרטיים, קניונים וכו'…

    האפיונים והדגשים בכל אספקט של בניה הם שונים לגמרי.

    התהליך מתחיל בנוהל ייחודי של תכנון וקבלת היתר בניה.

    הייחוד ממשיך בהכנת האתר לבניה של בית פרטי.

    הפערים המהותיים הם בסוג כוח האדם המותאם לבניה פרטית ובעיקר לניהול.

    בתהליך של בניית בית פרטי שמים דגש על פרטי הגמר ומערכות המותאמות לבית יחידני שמתפקד כיחידה עצמאית.

    הבית מתוכנן ונבנה בהתאם לצרכי הלקוח ובהתאמה לתקציב.

    בטח יצא לכם לחלום לא פעם על בית פרטי, עם דשא ירוק.

    אתם יושבים עם קפה על ריהוט גן מתחת לפרגולה, הילדים משחקים מסביב…

    יום אחד תרצו שהחלום הזה יהפוך למציאות ופה בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה

     

    אוסטק שמיר מתמחה בבניית בתים פרטיים

    אנחנו מתמחים כבר כ-30 שנה בבניה פרטית, במגזר הכפרי והעירוני.

    הניסיון בכל סוגי הבניה בא לידי ביטוי באופן הכנת האתר, תכנון של מערכות הבית ובכלל זה מערכות אינסטלציה, חשמל, מיזוג אויר ושילוב נכון ויעיל של כל המערכות שיספקו תפעול יעיל וחסכוני של הבית לכל אורך שנות קיומו.

    הניסיון מאפשר לנו לבנות ברמת מקצוענות גבוהה שיצריך תחזוקה מינימלית ושישרת את בעליו באופן מושלם לאורך שנים רבות.

    שלבי בנייה בית פרטי

    תהליך העבודה על הקמת בית פרטי, הוא תהליך ארוך במיוחד, אשר דורש עבודה ממושכת עם כמה וכמה גורמים, וקבלת אישורים של גופים רגולטורים שונים. בגלל הצורך להסתכל על הפרטים הקטנים, והצורך לשמור על רמה בטיחותית גבוהה מאוד של סביבת העבודה, כל מי שרוצה להקים בית פרטי חייב להבין מה הם שלבי בנייה בית פרטי, על ידי התקשרות עם מומחים מקצועיים בתחום הבנייה. בדיוק מהסיבה הזו, השלב הראשון בתהליך הקמה של בית מגורים חדש הוא פנייה לעזרה חברת בנייה מקצועית, אשר תוכל לעזור לכם להבין את כל השלבים לאורך הדרך. אנשי הצוות המיומנים של חברת אוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ יעזרו לכם לקחת אחריות על פרויקט ההקמה ויסבירו לכם מהם שלבי הבנייה של בית פרטי לאורך כל הדרך.

    היכרות עם תהליך בנייה בית פרטי היא צעד חשוב

    בדיוק כמו שאתם רוצים להכיר את העלויות של בניית נכס פרטי, כך חשוב לכם לדעת גם מה הן נקודות המפתח בשלבי ההקמה של הנכס. אתם מעורבים בתהליך ולכן זו היא בחירה לקחת אחריות על תהליך זה היא בחירה רציונלית. אתם משקיעים כל כך הרבה כסף בהקמה של הבית, וחבל להגיע למצב שבו אתם מפספסים שעליו חשוב בעבודה רק בגלל חוסר ידיעה פשוט. בעבודה עם צוות חברת בנייה מקצועית, אשר מכיר את השלבים הנדרשים לכל תהליך בנייה, יש את האפשרות לקחת אחריות אמיתית על הבית ולהבטיח קבלת תוצר מושלם לטובת כל המשפחה.

    רוצים לקרוא עוד על בניית בית פרטי? כנסו לבלוג שלנו.

     

    מה הם שלבי בנייה בית פרטי?

    שלבי בנייה בית פרטי מבוססים על:

    • יצירת תוכניות בנייה ברורות וחד משמעיות אשר יכולות לקבל את האישורים של כל הגופים הממשלתיים איתם אתם צריכים לעבוד לאורך דרך.
    • הקמת היסודות של המבנה, בעזרת קבלן קונסטרוקציה מקצועי.
    • שלב הגימורים בו אנשי מקצוע מתחומים שונים מגיעים אל בית המגורים שלכם ומבצעים התקנה של תשתיות חיוניות כמו חשמל, גז ומים.
    • בדק הבית בו מבוצעות בדיקות עמידות ובטיחות לכל תשתיות הבית, על מנת לקבל אישור אכלוס וכניסה לנכס.

    בחרו בחברת בניית בית פרטי מקצועית ומנוסה

    חברת אוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ, הינה חברה מקצועית ומנוסה, אשר תבצע כל שלב באופן מקצועי ביותר.

    בניית בית פרטי שלבים

    בניית בית פרטי הוא סוג של חלום שקשה מאוד להגשים במציאות הכלכלית והישראלית של ימינו. על כן אם יש באפשרותכם יכולת כלכלית ואתם מתכננים לבנות בית, וודאו כי הליך הבנייה מתבצע כנדרש החל משלבי התכנון ועד לצביעת קירות הבית. חברת אוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ, הינה חברת בנייה ותיקה ומקצועית, אשר תלווה אתכם באופן מקצועי החל מתהליך התכנון האדריכלי וההנדסאי ועד צביעת קירות הבית. יחד נדון מהם הנקודות החשובות שעלינו לתת את הדעת לפני שאנו פונים אל חברת הבנייה.

    לבנות בית פרטי עם חברת בנייה מקצועית ומנוסה

    חברת אוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ, הינה חברת בנייה ותיקה ומקצועית, אשר תשמח לנהל את פרויקט הבנייה של ביתכם.

    בניית בית פרטי- סוגים שונים של בנייה

    לפני שאנו פונים אל חברת הבנייה שבחרנו (כמובן חברות בנייה מקצועיות ומומלצת) אנו צריכים לקחת בחשבון כי יש סוגים שונים של דרכי בניית בתים פרטיים, ועלינו לדעתם מהם בצורה מעמיקה, על מנת לבחור בסוג הבנייה עבור ביתכם. במאמר זה נדון על סוגי הבנייה השונים:

    1. בנייה מסורתית- בנייה מסורתית זוהי בנייה המקובלת ביותר בארצנו. בנייה זו כוללת שימוש בלבנים וטיח על יסודות הבנייה של מבנה הבית.
    2. בנייה קלה- בנייה קלה זוהי בנייה אשר מקובלת מאוד בארצות הברית, גרמניה ושאר מדינות בעולם. בשנים האחרונות טכנולוגית בנייה זו השתפרה רבות והיא נעשתה פופולארית יותר ויותר במדינת ישראל. בעצם בנייה מסוג זה מתבצעת באמצעות הרכבת חלקי בנייה מוכנים אשר הוכנו מראש במפעל, ובאתר הבנייה מתחברים ליצירת המבנה. חשוב להדגיש את ההיתרון הגדול של בנייה מסוג זה, אשר הם בנייה מהירה יותר החוסכת זמן, וכן עלויות (עקב החיסכון בזמני העבודה של פועלי הבנייה)
    3. בנייה ירוקה- בנייה ירוקה היא סוג של בנייה חדשנית אשר כוללת בתוכה תכנון מוקדם של מערכות החימום, הקירור, צריכת המים והאנרגיה. המטרה של בנייה מסוג זה היא לחסוך בהוצאות חשמל ומים, וכמובן חיסכון במשאבי אנרגיה טבעיים, ועל כן מדובר בהיתרון אקולוגי.

    בניית וילות

    עם כל כמה שמדינת ישראל היא מדינה קטנה יחסית, אנחנו עדיין אוהבים מאוד לחיות בבתים פרטיים ורחבי ידיים. יש שכונות שלמות בכל רחבי הארץ שבהם ניתן למצוא אך ורק בתים צמודי קרקע, פרטיים, אשר מכילים חצר וגינה לטובת הילדים. ככול ויש לכם את ההזדמנות להשקיע משאבים ברכישה של בית מגורים כזה, ייתכן מאוד ותרצו לבחור אך ורק את אנשי הצוות הטובים ביותר על מנת לבצע את העבודה של בניית וילות בהתאם לחזון האישי שלכם. בשלב זה, כדאי לעצור ולחפש את הצוות המנצח שיעזור לכם להגשים את החלום – ולהקים בית פרטי שעונה על כל הציפיות שלכם בצורה מושלמת. חברת אוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ תלווה אתכם בכל שלבי העבודה וליצור את בית החלומות למשפחה שלכם.

     

    מהן הדרישות של פרויקט בניית וילות?

    בשביל להוציא אל הפועל פרויקט בניית וילות רחב ידיים, אתם צריכים להיות סמוכים ובטוחים ש:

    1. יש לכם אתר בנייה על הקרקע, מתוקף בעלות על הקרקע, ואתם יכולים לבנות בית פרטי באזור.
    2. אתם יודעים בדיוק מהו הבית הפרטי החלומי שלכם, בשביל ליצור את תוכניות העבודה איתן תפנו אל אנשי המקצוע השונים, לאורך הדרך.
    3. אתם מסוגלים לפנות לעזרת קבלן בנייה מקצועי, ליצור את תוכנית העבודה, להגיש את האישורים ואפילו לתכנן מבחינה פיננסית את ההוצאות שלכם על פרויקט הבנייה.

    קבלן בנייה בית פרטי

    ברגע שהחלטתם לקחת את הזכאות שלכם על חלקת הקרקע בצורה רצינית, ולהתחיל לתכנן את ההקמה של פרויקט בניית וילות, אתם לא יכולים לפעול עוד ללא איש מקצוע לידכם. גם אם אתם מבינים בדיוק מהן הדרישות מכם, לאורך הדרך יכולים לצוץ כל מיני דברים שונים שיגרמו לכם להתמודד עם בעיות בלתי צפויות. ומהסיבה הזו, רצוי להשקיע כמה שיותר משאבים בהתקשרות עם קבלן בנייה מנוסה, כמו הצוות המקצועי של חברת אוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ. אנו ניקח את האחריות על הפרויקט ונעזור לכם להגיע לתוצאות הדרושות ויפה שעה אחת קודם.

    בנית בית פרטי

    בנית בית פרטי הינו הליך מורכב הכולל בתוכו שלבים רבים. כל שלב ושלב חשוב מאין כמותו, ואי ביצוע נכון ומקצועי של אחד משלבי העבודה בפרויקט הבנייה, עלול לעקב את משך זמן פרויקט הבנייה, להוביל לכשלים ביצועיים וכן לחיוב עלויות נוספות. על כן הבחירה בחברת בנייה אשר מבצעת במקצועיות וביעילות כל אחד משלבי העבודה בפרויקטים מסוג זה, הינה הכרחית מאין כמותה. חברת אוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ, הינה חברה מקצועית ומנוסה, אשר מבצעת בקפידה כל שלב ושלב בפרויקטים מסוג זה. יחד נדון מהם שלבי העבודה בבנית בית פרטי.

    בנית בית פרטי- שלבי העבודה

    לחברת הבנייה אשר תשכרו יש מספר שלבים עבור ביצוע פרויקט בנית בית פרטי. ביצוע מקצועי וטוב של כל שלב ושלב הינו החכרי מאין כמותו. שלבים אלו הינם:

    1. תכנון אדריכלי והנדסאי- ראשית על חברת הבנייה אשר תשכרו לתכנון באמצעות אנשי מקצוע מוסמכים כגון אדריכלים ומהנדסי בנייה, את פרטי המבנה, תשתיות המבנה, יסודותיו וכן כל פרטי התכנון המקובלים. הבקרה והמקצועיות השלב התכנון הכרחית למען המשך הליך בנייה תקין.
    2. קבלת התרים ואישורים לבנייה- לאחר התכנון האדריכלי וההנדסאי, יש לפנות לעירייה או למועצה המקומית אשר השטח נמצא בתוכן, על מנת לקבל אישור והיתר בנייה.
    3. הכנת הקרקע והשטח טרום הבנייה- לפני תחילת הליך הבנייה יש לפנות פסולת בקרקע עליה יבוצע פרויקט הבנייה, ליישר את הקרקע והאדמה, ולעיתים להחליף את האדמה באדמה חדשה (למשל בשטחי אדמה באזור עמק יזרעאל, אשר ישנו סחף ותנודות באדמת הקרקע העלולות ליצור סדקים בקירות הבית, במידה ובקרקע לא תוחלף לפני תחילת ביצוע הבנייה).
    4. ביצוע פרויקט הבנייה ופיקוחו- ביצוע הליך הבנייה באופן מקצועי עם אנשי מקצוע איכותיים, תוך ליווי של מנהל פרויקט הבנייה ופיקוחו.

    תהליך בניית בית פרטי

    אחד התהליכים המשמחים שיכולים לקרות לנו הוא ללא ספק בניית בית פרטי משלנו, עם גינה מרווחת ושלווה, מקום לחניה פרטית ובעיקר שקט מרעשי העיר או השכנים. אך בכדי להתחיל תהליך בניית בית פרטי, ישנם כמה שלבים שחשוב מאוד להכיר, גם בכדי לא להגדיל את העלויות בצורה משמעותית וגם בכדי לעשות זאת בזמן הכי קצר והכי הגיוני עבורנו ועבור המשפחה שלנו. ובהליכים כאלו חשוב שנעבור דרך מקצועניים בתחום, בדיוק כמו אוסטק שמיר המבצעת בנייה של בתים פרטיים ומגוון פרויקטים שונים מעל לשני עשורים ותלווה אותנו מרמת התכנון ועד קבלת המפתח.

    עלויות ומפרטים

    תהליך בניית בית פרטי יכול להיות מורכב לא פעם, לכן לאחר כל אלו חשוב להבין את צורת הריהוט ואת האבזור הפנימי בבית. עלות של אלו יכולה להיות לא קטנה ולעיתים דורשת התאמה אישית, מדידות חוזרות ולא מעט עיכובים. ולאחר כל אלו כל שנותר לנו הוא להתפנק בנכס החדש שלנו.

    אבל רגע לפני התחלת הליך של בניית בית ובחירה של אנשי מקצוע עבור כך, חשוב שנוכל לקבל ייעוץ אישי ברמה גבוה, מקצועיות ועמידה בלוחות זמנים. אלו נחשבים למדדים קריטיים בבניית בית ואותם תוכלו למצוא אצל אוסטק שמיר.

    תהליך בניית בית פרטי – כל השלבים

    אחרי שהגענו אל הנחלה המיועדת וביצענו את הרכישה, מומלץ להגיע עם תכנון מדויק וקפדני בנוגע לאיך וכיצד נבקש לנצל את השטח. לכן החלק הארי של תהליך בניית בית פרטי הוא תכנון הבית, להבין האם אנו מבקשים בית עם מרתף, בית עם בריכה המורכבת באדמה או קומה שלישית. לאחר מכן חשוב להבין את השטח הגאוגרפי אותו קנינו, האם השטח שלנו מרוחק מאזורים מרכזים או שמא יהיה קל לנותני השירות להגיע אלינו.

    לאחר השרטוט והכרת השטח, מומלץ גם להבין מה תהיה הדרך הטובה ביותר לגייס אנשי מקצוע לבניית הבית. האם אנו בוחרים להביא קבלן שיפוצים שידאג למקם את כל אנשי המקצוע תחת קורת גג אחת? או שיש בנו מספיק דרייב לנהל את הספקים, העובדים וקבלני המשנה השונים ועובדיהם.

    דילוג לתוכן