מבני פלדה

Play
papers

השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

>

  ruler

  בניית שלד פלדה

  מבני הפלדה של אוסטק שמיר מכילים את מכלול היתרונות הטבעיים אשר פלדה מספקת. בין היתרונות והתועלות הרבים אשר פלדה מספקת למבנים הרבים שלנו:

  בנייה משתלמת ומהירה

  באמצעות מרכיבי הפלדה המשמשים את אוסטק-שמיר לבניית הבתים שלה, תהליך הבנייה הינו מהיר, פשוט ובעלות מופחתת משמעותית מבלי לגרוע מתוצאות האיכות הגבוהות.

  חוסן החומר וגמישות

  פלדה מציעה גמישות אדריכלית ועיצובית הודות לכוח הטמון בה. הדבר מאפשר הטמעת התפרסות על שטחים גדולים ופיתולים בשרטוטים האדריכליים.

  עמידות ובטיחות

  שלדות פלדה לא ניצתות באש, נשרפות, מעלות חלודה או נאכלות על ידי מזיקים כאלה ואחרים, מה שהופך אותן למבוקשות ביותר בתנאי סביבה קיצוניים. בנוסף, אין צורך לטפל בפלדה באמצעות דבקים, חומרים משמרים או מוצרי הדברה, עובדה בשלה החומר הינו בטוח הן מבחינת העבודה והן מבחינת המחייה בסביבתו.

  ידידותיות לסביבה

  הפלדה מספקת מספר תועלות סביבתיות ייחודיות כדוגמת אריכות חיי החומר, יכולת מחזור, תובלה קלה ואובדן מופחת של חומרי גלם (שכן, כלל האשפה המצטברת בבניית מבני פלדה, ניתנת למחזור ב100%).

  חסינות לאש

  הפלדה האיכותית בה אנחנו משתמשים לבניית מבני הפלדה של אוסטק-שמיר, עומדת בדרישות מכבי האש הגבוהות ביותר מבחינת עמידות.

  למה אוסטק שמיר?

  על-פי הגישה הירוקה של אוסטק שמיר, בניה ירוקה מתחילה מחומרי גלם איכותיים וידידותיים לסביבה וכיום, אין חומר איכותי או ידידותי יותר מאשר פלדה. מבני פלדה מספקים ללקוחות שלנו, לכם, את קורת הגג הבטוחה והאיכותית עבור המשפחות שלכם למשך שנים רבות.