מהם היתרונות הכלכליים של שיטת בנייה מודרנית?

שיטת בנייה קלה הינה שיטת בנייה מודרנית המאפשרת מגורים בבית שעלותו יחסית זולה. חברת "אוסטק שמיר" מספקת ללקוחותיה בתים שנבנו בשיטת בנייה מודרנית ומתקדמת.

שיטת בנייה קלה – כל אחד יודע את העבודה שלו

בנייה קלה הינה שיטת בנייה המשתמשת בחומרי גלם איכותיים וידידותיים לסביבה. תהליך הבנייה של הפרויקטים נחשב למהיר בהשוואה לכל תהליך בנייה אחר. לשם השוואה, חברת בנייה הבונה באמצעות בנייה קלה, משווקת את הפרויקטים שלה לפי 1,000 דולר למ"ר, לעומת 5,000-6,000 דולר למ"ר למבנים שהוקמו בבנייה רגילה.

באתרי הבנייה שבהם מופעלת שיטת בנייה מודרנית, ניתן לראות פועלים מקצועיים השוקדים על עבודתם בתחום שבו הם התמחו. נגמרו הזמנים שבהם ניתן היה לראות באתרי הבנייה עשרות פועלים לא מקצועיים. חברת אוסטק-שמיר מעסיקה פועלי בניין ואנשי מקצוע הנחשבים למומחים בתחום העיסוק שלהם. באתר הבנייה תפגשו רק פועלים שיודעים את העבודה שלהם. זו אחת מהסיבות מדוע העבודה מתבצעת ביעילות ובמהירות רבה.

מגשימים חלום יקר באמצעות שיטת בנייה קלה

עבור זוגות רבים בישראל בית פרטי עם גינה צמודה הוא החלום הגדול ביותר שלהם. בעידן הנוכחי כבר לא צריכים להיות מיליונרים כדי לרכוש בית בישראל. בעזרת שיטת בנייה מודרנית ומתקדמת אפשר להקים בית איכותי, חזק ומודרני בעלות נמוכה בהרבה מבית הנבנה בשיטת בנייה רגילה. בתים הנבנים בשיטת בנייה קלה עשויים מחומרי גלם פשוטים אך איכותיים העומדים בסטנדרטים גבוהים של בנייה. מדובר בשיטת בנייה המתבססת על טכנולוגיות מתקדמות ושימוש בחומרי גלם ידידותיים לסביבה. הם גם מעניקים תחושה של חוזק ויציבות לבעלי הבית. תהליך העבודה נעשה בשקיפות מוחלטת, בעלי הבית יכולים לקבל בכל עת תשובות ממהנדסים וקבלני הבניין האחראים על עבודות הבינוי. חברת בנייה אוסטק-שמיר מקימה מבנים איכותיים הנבנים באמצעות שיטת בנייה ירוקה ומודרנית, שיטת הבנייה הקלה.

צפו בפרויקטים נבחרים ביצענו לאורך השנים והרגישו חופשי ליצור איתנו קשר, בכל שאלה ועניין. אנו לרשותכם תמיד.