סיפורו של בית: בניית בית פרטי ברחוב צאלים ברמת גן

בלב שכונה קטנה, ברחוב שקט וצדדי בחלק הוותיק של העיר רמת גן, בנתה חברת אוסטק שמיר בית ייחודי ומרהיב ביופיו למשפחה מקסימה, זוג פלוס שני ילדים בוגרים, אשר ידעו היטב מהו רצונם ואיך להגדיר זאת בפני צוות התכנון שכלל את האדריכל עומרי נחום והמעצבת דפי לסר.

בניה ירוקה איכותית המבוססת על חומרי בנייה ירוקים הניתנים למחזור, תכנון מיטבי של מיקומו הטופוגרפי של הבית בתוך המגרש המאפשר תאורה מיטבית וזרימת אוויר טובה, יעילות אנרגטית שחוסכת אלפי שקלים בשנה בחשבון החשמל וכמובן שמירה על אתר בנייה שמייצר מעט פסולת לסביבה.

התוצאות הן שמדברות בעד עצמן, בית מקסים אשר מבודד טרמית ואקוסטית, פיסת גן עדן בלב העיר רמת גן.

תכנון ובניית הבית:

שלב התכנון ארך כשנתיים, במהלכו נבחנו אופציות תכנוניות רבות. צוות התכנון הציג בפני בעלי הבית קונספט עיצובי שפתר את גודלו הפיזי של המגרש בן ה-300 מ"ר. הקונספט כלל מפתחים של חלונות בלגיים עם מסגרות ברזל, לכיוונים צפון ודרום וכך נוצרה תחושה של מרחב אינסופי.

הבית בנוי ב-3 קומות וכולל: מרתף, קומת מגורים עם מרחב פתוח של סלון ומטבח וקומה עליונה של חדרי שינה. בין הקומות מחברת מעלית, לנוחות מירבית.

סביב המעלית, מטפס לו גרם מדרגות עם שלדת ברזל ומדרכי עץ אלון, עם מעקה מיוחד אשר עשוי כבלים פלדה אנכיים ותוחם את הגרם, ובכך מעניק לו אופי מיוחד. מתוך הסלון ובהמשכיות רציפה, צומח דק מעץ אפא ועליו מטבח חיצוני וריהוט גן אופנתי. נגרות אומן בבית שכוללת דלת כניסה ומטבח אשר עשויים ממיטב החומרים.

הבית מתאפיין בגופי תיאורה ייחודיים המעניקים אווירה של חמימות נעימה. צוותי הבניה כללו את מיטב אנשי המקצוע של אוסטק שמיר; צוותים מנוסים, אשר יודעים להקפיד על רמת ביצוע גבוהה.

ניהול הפרויקט:

ניהול הפרויקט הופקד בידי מנהל הביצוע של אוסטק שמיר, גור מרגולין. גור פיקח על הפרויקט מראשיתו ועד המסירה של מפתח לידי הלקוחות בסיום. פיקוח בניה כלל ניהול יומי באתר הבנייה, תיאום התכניות מול כל המתכננים ובכללם: מעצבת, יועץ תיאורה, מעליות, מיזוג אויר, אינסטלציה וחשמל. תיאום מקצועי בין כל הגורמים הוא קריטי להצלחת פרויקט מורכב כל כך.

מעבר לתהליכי תכנון ובניית בית, ישנו עניין חשוב לא פחות – לשמור על הבית ולדעת כיצד לתחזק אותו כראוי. לחצו לקריאת טיפים מנצחים בנושא תחזוקת הבית שהכנו במיוחד עבורכם.

הבית צולם לאחרונה על ידי צוות צילום מקצועי. תמונות הבית יגיעו בוודאי לירחוני האדריכלות המובילים בארץ ובעולם.
צוות 'אוסטק שמיר' מודים לכל הגורמים ששיתפו פעולה למען הצלחת הפרויקט ברחוב צאלים ברמת גן.

לחברת 'אוסטק שמיר' בעלת ניסיון מעל ל-28 שנה בתהליכי בנייה, ישנם סטנדרטים גבוהים ביותר של רמת השירות, ואלו נשמרים על ידי כל אחד מבעלי המקצוע לאורך כל תהליך הבניה, וכמובן גם לאחריה. צפו בגלריית פרויקטים נבחרים ובסרטונים שלנו המתעדים פרויקטי בנייה שונים. אנו פה לרשותכם בכל שאלה ועניין, צרו עמנו קשר.