תהליך בניית בית

תהליך בניית בית הוא תהליך שיש להשקיע בו מחשבה בתכנון, בחומרים ובכוח האדם אשר מבצע את העבודה. לא חסרים רעיונות ואנשי מקצוע אשר יכולים להביא את הרעיונות הללו לכדי מימוש, אך חשוב מאוד שהבחירה תהיה בגוף איכותי אשר ידאג למקסימום איכות ושירות משלב ההקמה, הביצוע והסיום של הבית אשר ישמש את המשפחה למשך שנים ארוכות וטובות.

  • אנשי מקצוע – מומלץ לבחור באנשי מקצוע כשכל אחד מתמחה בתחומו לצורך ההקמה של המבנה המיועד – אנשי המקצוע המרכזיים בתהליך הבחירה הם בין היתר מהנדס, אדריכל והכי חשוב קבלן בנייה,אשר מספק את החומרים. מדובר בכוח האדם אשר יהיה אחראי לכל פרט גדול או קטן שהבית העתידי שלכם יכיל.
  • חומרי בנייה – בחירת חומרי היסוד אשר יכיל הבית חשובה מאוד. קבלן טוב עם שם, יעבוד רק עם חומרים ברמה הגבוהה ביותר, אחרי הכל הבית זה הביטחון של המשפחה ולכן חומרים טובים ידאגו לתחושת ביטחון מלאה במסגרת החיים בבית. בנוסף לכך, המטרה היא שהבית יחזיק לשנים רבות וללא תחזוקות רבות וקבועות ולחומרים הגלם ישנה השפעה חזקה מאוד על היבט זה.
  • איכות שירות – לכל משפחה שבונה בית יש את הדעות והרצונות הספציפיים שלה ביחס לתהליך ולתוצר העתידי שיבנה. אנשי מקצוע טובים יודעים לשלב בין המקצועיות לבין רצונותיו ושאיפותיו של הלקוח. זה אומר, לדעת להקשיב ולהתגמש כשצריך ומצד שני לתת המלצות וטיפים ולצור מעין דיאלוג עם הלקוחות. ללקוחות מאוד חשובה השקיפות ולכן בעל מקצוע טוב ידע לכבד זאת.

אם אתם מעוניינים בבניית בית חדש, כדאי מאוד לקחת בחשבון את הגורמים הללו אשר חשובים בסופו של דבר שהתהליך יהיה איכותי, נעים ושירותי.

לפניכם, קליפ קצר שמדגים ומציג תהליך בניית בית בכפר סבא, וראיונות עם הצוותים השונים. צפייה מהנה!

אוסטק שמיר" היא חברת בעלת ניסיון ומומחיות של עשרות שנים ומאות פרויקטים, בתחומי בנייה רבים ומגוונים כגון: בניה ירוקה, בניה קלה, בניה מודרנית, בניה מתקדמת, אדריכלות ירוקה ועוד. בנוסף, החברה מובילה בתחום הבנייה הירוקה בישראל, וניתן למצוא בבלוג זה טיפים והמלצות רבות בתחומים הנ"ל. מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לסייע בכל שאלה ועניין.