5 יתרונות עיקריים לבניית בית עם אוסטק שמיר

לחצו על התמונה להגדלה

מהם היתרונות בבניית בית עם אוסטק שמיר לעומת המתחרים?

שמי דרור שמיר, מנכ"ל חברת אוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ, חברה ותיקה אשר בונה בתים בכל רחבי הארץ, משנת 1992. אני גאה לומר לאחר 27 שנות ניסיון, מאות בתים שבנינו ואלפי לקוחות מרוצים, שאוסטק שמיר היא חברה משפחתית, העומדת בסטנדרטים בינלאומיים, עם הכלים ואנשי הצוות המקצועיים ביותר, עם איכות בלתי מתפשרת ותשוקה עזה למקצוע, עם כוחות בלתי נדלים, שמתחדשים עם כל לקוח מרוצה שלנו.

העובדה היא שכמחצית מהלקוחות הם לקוחות חוזרים, כלומר כאלו שמגיעים אחרי 10-20 שנה כדי לבנות בית נוסף או בית לדור ההמשך, זוהי המחמאה הגדולה ביותר עבור משפחת אוסטק שמיר.

לפניכם, 5 יתרונות עיקריים לבניית בית עם אוסטק שמיר, כי חשוב לנו שתדעו שאתם בידיים טובות.

1. היתרון הראשון הוא ניסיון. וותק של 27 שנות בניה פרטית, נותן לנו עומק ופרספקטיבה של איך נכון לבנות בית.

הוותק מאפשר לנו ללמוד מה עמיד בכל תנאי האקלים בארץ, מה נכון לסוגי קרקע שונים ברחבי הארץ, מה פרקטי ואהוב על הלקוחות לאורך זמן ומאילו דברים מומלץ להימנע. ניסיון של בניית מאות בתים, בכל סוגי החיפויים והריצופים, וכל סוגי המערכות הנלוות לבניה ובכלל זה אינסטלציה, מיזוג אוויר, מערכות חשמל, מאפשר לנו לבחור במערכת הנכונה והמתאימה ביותר לכל פרויקט בניה.

2. היתרון השני קשור לסוג הבנייה או המוצר אם תרצו, הנקרא בית – אותו אנו בונים. ישנם שקוראים לזה "בניה קלה", אנו מעדיפים את התיאור של "בניה מודרנית".

המוצר שלנו הוא בניית בית בשיטות בניה מודרניות. בבניה עם אוסטק שמיר משלבים אלמנטים מפרופילי פלדה מגולוונים בקירות ובגגות. הקירות בנויים בשיטת הקירות המרובדים, בהם ישנם מספר שכבות של חומרים שונים בחתך הקיר וזאת על מנת להשיג בידוד טרמי מצוין ובידוד אקוסטי איכותי. הבתים שאנו בונים יעילים מאוד מבחינה אנרגטית. נתון זה מביא לחיסכון עצום בהוצאות החשמל. הבניה נחשבת לבנייה ירוקה במהותה. נוצרת מעט מאוד פסולת בניה במהלך העבודות. חומרי הבניה בריאים למשתמש.

3. היתרון השלישי נוגע בכל מהלך ניהול הבניה. לאוסטק שמיר, צוות מנהלי פרויקטים מנוסים.

מנהל פרויקט אחראי על תהליך הבניה מראשיתו ועד סופו. מנהל הפרויקט מחבר את כל הגורמים בתהליכי הבניה, ובכלל את האדריכל, המהנדס, היועצים למיניהם וכמובן הלקוחות. מנהל הפרויקט מפקח על בעלי המלאכה באתר ואחראי על לוחות הזמנים. פיקוח הדוק וצמוד מלווה בניסיון של מאות בתים, מאפשר לנו לנהל פרויקט באופן שיביא להצלחתו.

4. היתרון הרביעי קשור לבחירת ספקים של חומרים משלימים כגון; אלומיניום, ריצופים וחיפויים.

אנחנו עובדים עם הספקים הטובים ביותר, במובן של ספקי חומר איכותי ואמין. הספקים שלנו הוכיחו עצמם באספקת חומרים בעלי התקנים הנדרשים שעומדים בשחיקה של שנות תפקוד הבית. מספר ספקים לדוגמא: אורבונד, רוטנברג, עץ ועצה, אלום זוהר, מרווין, מיטרני, חזי בנק, אלוני, נגב, ויה ארקדיה, דקוליין ועוד רבים וטובים.

5. היתרון החמישי קשור לשקיפות התקציבית של פרויקט הבניה.

אחת הבעיות הקשות בתהליך של הבונה הפרטי הוא השליטה בתקציב. אצלנו ב"אוסטק שמיר" יודעים בהתחלה כמה זה עולה בסוף. היכולת שלנו להתחייב כלפי הלקוחות בתקציב סגור וידוע מראש ובכך למנוע חריגות מתקציב. אנחנו מתחייבים בתחילת הדרך על מפרט טכני שמגדיר את כל מרכיבי הפרויקט ובכך נמנעים מהפתעות. המפרט הטכני מגדיר לפרטי פרטים את כל מרכיבי הפרויקט ונותן תג מחיר מוגדר לכל מרכיב בנפרד.

לסיכום, ניתן לומר שהשילוב הנכון של היתרונות האלו, יחד עם יכולת Back office שנותנת ליווי לוגיסטי לכל האופרציה, מאפשרים לראות חיוכים של לקוחות רגועים אשר מרגישים שיש להם על מי לסמוך בכל התהליך וזה העיקר עבורנו, יותר מכול.

הידע והיכולת להתחדש, היכולות, הניסיון, הכלים, האהבה ללקוחות והרצון הבלתי מתפשר לבנות בתים יפהפיים, איכותיים לפי רצון הלקוחות יחד עם המומחיות שלנו, כל אלו יוצרים את השילוב המנצח. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שאלה ועניין, ולצפות בגלריית פרויקטים נבחרים, ובגלריית "בתים בבניה" – פרויקטים שנמצאים בעיצומם. אנו פה לרשותכם, הרגישו חופשי להתייעץ איתנו.