האם אפשר לתכנן נכס ייחודי בבניה קלה?

יש יתרונות רבים לבניה קלה. מדובר על תהליך שמאפשר לנו לבנות בתים ונכסים במהירות, תוך שימוש בטכנולוגיה קיימת כדי להביא לכם את הטוב ביותר. בניה קלה, בניגוד לסטיגמה שאולי עדיין קיימת, לא אומרת שמדובר על בניה של בתים רעועים, כאלו שיכולים לנוע ברוח לכל משב קל. אדריכל בנייה קלה מתכנן את הבית תוך התחשבות מלאה שמדובר על בניה קלה בה קירות הבית נבנים מראש  ומובאים כשהם בנויים  אל השטח. אז המבנה מורכב מהחלקים שיוצרו ונבנו מראש, בדומה להרכבה של משחק לגו אם תרצו. נחסך הרבה זמן יקר ודואגים להביא לכם את המוצר הרצוי, במהירות.

בהחלט כן. זהו תפקידו של אדריכל בנייה קלה, אשר זהו תחום ההתמחות שלו. בבניה קלה, בדומה לבניה רגילה,  יש חוקים הנדסיים וטכניים עליהם אנחנו חייבים לשמור. אבל, באותה הנשימה, צריך לזכור כי בעידן החדש, הטכנולוגיה מאפשרת לנו לקחת את היתרונות של בניה קלה ולתרגם אותם לכדי עיצוב חדשני ומתאים, לחיים המודרנים. אם זה בעזרת שילוב של חומרים שונים, כמו עץ, מתכת ובטון, אם על ידי שימוש באלמנטים נוספים, כמו ריבוי חלונות וכיוצא באלו, גם אתם תוכלו ליהנות מנכס בסגנון מודרני, המעוצב בטכניקה של בניה קלה.

איך מתנהלת העבודה מול אדריכל בניה קלה

תהליך העבודה מתחיל בפגישת יעוץ בין הלקוח לאדריכל, שמטרתה היא לשתף את האדריכל ברעיונות שלו, דגשים תכנון ועיצוב בהתאם לצרכים ולטעם האישי. אחרי שהאדריכל יבין גם את הצרכים הטכניים וגם את התפיסה העיצובית של הלקוח, הוא יכין לו כמה גרסאות עיצוביות, אשר יהפכו לאופציות מתוכן יבחר הלקוח בזו שמוצאת חן בעיניו יותר מכולם. אדריכל בניה קלה, כמו אדריכל המתכנן מבנה סטנדרטי, עומד ומלווה את התהליך לאורך כל הדרך ויקפיד להסביר את כל הפרטים לאורך הזמן.

אנחנו פה למענכם

למרות שתהליך בניה קלה הוא תהליך בניה מהיר, עדיין, כדי לעבור את תהליך הבניה בשלום, אי אפשר להמתין על הגדר, צריך לצאת לדרך ופשוט, לעשות. בשביל זה אנחנו באוסטק שמיר עומדים לרשותכם ונוביל את התהליך עם הרבה מאוד ניסיון בתחום. מזמנים ליצור קשר בכל שאלה או בקשה.