בניה קלה

בניה קלה למגורים

המושג בנייה קלה משתלב עם בנייה מתקדמת ומודרנית. הכוונה היא לבנייה בשילוב אלמנטים מפלדה מגולוונת, כאשר הביסוס, רצפת הבית והממ"ד, בנויים מבטון.

קירות המבנה הינם רב שכבתיים מרובדים, וכוללים מגוון אפשרויות לחיפויים חיצוניים ובכלל זה לבני חרס, Bricks"", טיח טרמי, פלנקים, חיפוי אבן טבעית. קיר מרובד , הינו בעל איכות טרמית משופרת באופן מהותי, לעומת קיר בלוקים קונבנציונאלי.

תוכלו לקרוא על בנייה קלה ביתר פירוט, בפוסט שכתבנו – "בניה קלה", שמסביר בפירוט מהי בעצם, מה הטכניקה הייחודית שהיא מכילה, מהם שלבי העבודה והיתרונות בתהליך בניה קלה, השפעות, מטרות ועוד.

בנוסף, מוזמנים להוסיף ולקרוא פוסט שכתבנו בשם "מדוע בניה קלה נחשבת לבניה איכותית" – שמפרט כיצד היא מתבצעת בפועל אצלנו, ב"אוסטק שמיר", ובתוכו סרטון שצרפנו שמציג את הצוות שלנו בפעולה.

למה בניה קלה?

  • שיטת בנייה קלה מאפשרת את קיצור לוחות הזמנים לתהליך הבנייה באופן משמעותי. ניתן לקצר את משך הבנייה של בית פרטי, בשליש.
  • הדיוק המושג בשימוש בשיטת בנייה קלה, הוא מירבי וסטיות לא עולות על 1 ס"מ במידות החדרים והדיאגונליים.

בניה קלה ובניה ירוקה

  • הבנייה הקלה מתחברת במישרין עם בנייה ירוקה. בידוד טרמי ואקוסטי משופר, הינם בראש הרשימה וביחד עם נתון זה מצטרף נתון של מיעוט פסולת בנייה באתר. חסכון הפסולת באתר של בנייה קלה, לעומת בנייה קונבנציונאלית, הוא כ 50% .
  • אלמנטים של בנייה קלה מפלדה, מקורם העיקרי במחזור . מקור כ 60% מהפלדה, מגיע ממחזור של תעשיית הרכב. בסוף חיי המבנה, שלד הפלדה, הוא בעל 100% יכולת מחזור.

חברת אוסטק שמיר מתמחה בבניה קלה ובניה ירוקה ומלווה את הלקוח עד לקבלת המפתח לבית. צרו קשר לקבלת מידע נוסף מנציג מקצועי בחברתינו.