בניה קלה למגורים – שיטת הבניה המוממלצת

Play
papers

השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

>

  ruler

  בניה קלה למגורים

  המושג בנייה קלה משתלב עם בנייה מתקדמת ומודרנית. הכוונה היא לבנייה בשילוב אלמנטים מפלדה מגולוונת, כאשר הביסוס, רצפת הבית והממ"ד, בנויים מבטון.

  קירות המבנה הינם רב שכבתיים מרובדים, וכוללים מגוון אפשרויות לחיפויים חיצוניים ובכלל זה לבני חרס, Bricks"", טיח טרמי, פלנקים, חיפוי אבן טבעית. קיר מרובד , הינו בעל איכות טרמית משופרת באופן מהותי, לעומת קיר בלוקים קונבנציונאלי.

  תוכלו לקרוא ביתר פירוט, בפוסט שכתבנו – "בניה קלה", שמסביר בפירוט מהי בעצם, מה הטכניקה הייחודית שהיא מכילה, מהם שלבי העבודה והיתרונות בתהליך, השפעות, מטרות ועוד.

  בנוסף, מוזמנים להוסיף ולקרוא פוסט שכתבנו בשם "מדוע בניה קלה נחשבת לבניה איכותית" – שמפרט כיצד היא מתבצעת בפועל אצלנו, ב"אוסטק שמיר", ובתוכו סרטון שצרפנו שמציג את הצוות שלנו בפעולה.

  למה בניה קלה?

  • בנייה קלה מאפשרת את קיצור לוחות הזמנים לתהליך הבנייה באופן משמעותי. ניתן לקצר את משך הבנייה של בית, בשליש.
  • הדיוק המושג בבנייה קלה, הוא מירבי וסטיות לא עולות על 1 ס"מ במידות החדרים והדיאגונליים.

  בניה קלה ובניה ירוקה

  • הבנייה הקלה מתחברת במישרין עם בנייה ירוקה. בידוד טרמי ואקוסטי משופר, הינם בראש הרשימה וביחד עם נתון זה מצטרף נתון של מיעוט פסולת באתר. חסכון הפסולת באתר לעומת בנייה קונבנציונאלית, הוא כ 50% .
  • אלמנטים של בנייה מפלדה, מקורם העיקרי במחזור . מקור כ 60% מהפלדה, מגיע ממחזור של תעשיית הרכב. בסוף חיי המבנה, שלד הפלדה, הוא בעל 100% יכולת מחזור.

  חברת אוסטק שמיר מתמחה בבניה קלה ובניה ירוקה ומלווה את הלקוח עד לקבלת המפתח לבית. צרו קשר לקבלת מידע נוסף מנציג מקצועי בחברתינו.