התהליך שלנו

רבים שואלים אותנו מהו השלב הנכון בתהליך הבנייה, בו רצוי לפנות לחברת אוסטק שמיר.

התשובה מורכבת ממגוון אפשרויות, אך בראש ובראשונה תלויה במקום בו נמצא הלקוח בתהליך.

בפשטות ניתן לומר שתמיד ובכל שלב בו נמצא הלקוח, רצוי ומומלץ לפנות אלינו.

ומכאן נעבור לפירוט השלבים:

  • בתחילת הדרך, כאשר רק מתלבטים לגבי בניית בית פרטי, עולות שאלות רבות. בדרך כלל מתחילים בחיפוש קרקע. כבר בשלב חיפוש המגרש, ניתן לפנות לאוסטק שמיר בכדי לקבל טיפים על עלויות פיתוח של מגרש ספציפי. לכל מגרש המיועד לבנייה יש את הייחודיות שלו והאתגר שלו. הידע שלנו והניסיון, מאפשרים לנו לתת ייעוץ אובייקטיבי לגבי העלויות הכספיות הכרוכות בעבודות הפיתוח של המגרש ובאפשרויות הבנייה. כבר בשלב הראשוני יכול הלקוח לדעת לגבי סדרי גודל של תקציב סופי של כל תהליך הפיתוח ובניית הבית.
  • השלב הבא בו יכול להימצא הלקוח הוא כאשר ברשותו מגרש והוא בודק אופציות לבנייה. זהו השלב האידיאלי להגיע אלינו. אוסטק שמיר תחבר אותו לאדריכל עצמאי, מנוסה ומוכשר אשר יפרוס בפניו את האפשרויות ויכין עבורו סקיצות ראשוניות לפי הצרכים, העדפות וכמובן תקציב. תכנון בליווי תקציב הוא דבר חיוני בתהליך, ובאוסטק שמיר זו המומחיות שלנו. האדריכל יבצע עבור הלקוח את כל הטיפול התכנוני, העבודה מול הרשויות והוצאת כל ההיתרים הנדרשים. אוסטק שמיר תבנה את הבית בהתאם לתכניות העבודה האדריכליות, מפרט טכני מסוכם מראש וכמובן תקציב סגור. כל הידע נמצא על השולחן, הלקוח יודע איך מתחיל התהליך ואיך הוא מסתיים.
  • שלב מתקדם יותר בו יכול להימצא הלקוח: הלקוח הינו בעל מגרש המיועד לבנייה וברשותו תכנית אדריכלית של הבית. שלב זה, יחסית מתקדם יותר עבור הלקוח. עבור אוסטק שמיר זהו שלב בו מגיעים רבים מהלקוחות. בשלב זה נבדוק האם התכניות בשלות. נוכל להעיר הערותינו לטובת שיפור וייעול התכנון. באפשרותנו לתת מהנדס משלנו לטובת כל הדרישות הקונסטרוקטיביות של הפרויקט. בשלב הזה הלקוח יקבל הצעת מחיר מפורטת בצמוד למפרט טכני שיתאר את כל מכלול הבנייה וכל תכולת הבית. ברגע שנגיע לסיכום כספי והבנה חוזית, נצא לדרך בתהליך הבנייה.
  • ישנו מצב נוסף ובו הלקוח הוא בעל מגרש וברשותו תכנון אדריכלי, אך עדיין אין היתר בנייה. באוסטק שמיר אנחנו יודעים לעבוד בצמוד לאדריכל שבו בחר הלקוח ולתת שירות של טיפול בהוצאות היתרי בנייה. צוות מיומן יכין גרמושקה ויטפל מול הרשויות ביעילות, על מנת להוציא היתר בנייה. שירות זה ניתן על ידי אוסטק שמיר במצב בו אנו החברה שתבצע בסופו של דבר את הבנייה עצמה.

​באוסטק שמיר, אנו מתמחים בבניה איכותית ובניהול נכון ויעיל של פרויקט הבניה.

התהליך מאפשר ללקוח לקבל החלטות מושכלות בזמן אמת, לפי העדפותיו ולפי התקציב המתוכנן.