בניה מהירה

Play
papers

השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

>

  ruler

  בתים בבניה מהירה

  למי מתאימה בניית בית בשיטה של בניה מהירה?

  שיטת בניה מהירה מתאימה לאנשים המעוניינים לחסוך זמן מבלי לוותר על איכות בניה. פתרון מהיר זה הינו משמעותי ביותר לך הלקוח במבחינת חסכון כספי וכלכלי. מומלץ לברר לפני התקשרות עם חברת בנייה המבצעת שיטה מסוימת של בנייה מהירה את מקצועיותה ומהימנותה.

  אנו בחברת אוסטק שמיר מתחילים את הליך ההתקשרות עם הלקוח בפגישה במשרדי החברה, שבמהלכה מקבל הלקוח הסבר אודות שיטת בניה מהירה ומופנה למספר אתרים שבהם יוכל לבקר אוסטק שמיר ולשוחח עם הדיירים . השלב הבא הוא שלב התכנון האדריכלי, שבו יכול הלקוח לבחור באחת משתי אופציות: א. א . תכנון אדריכלי באמצעות אדריכלי החברה.

  התוכניות הסופיות מגיעות למחלקת התמחור ושם מכינים שני מסמכים: המסמך הראשון הינו מפרט טכני עשיר (כמפורט בפרק המפרט הטכני),שכולל את כל מרכיבי הבית עד לשלב הגמר. המסמך השני הינו כתב הכמויות שהוא למעשה תמחיר של פרויקט בניה. התמחיר בנוי בצורה מודולרית ומפורטת לחלוטין, כך שללקוח יש את האפשרות לדעת את כל מרכיבי התקציב, תוך שקיפות מוחלטת. בסיום התהליך הלקוח מקבל תוכנית בנייה, מפרט טכני ותמחיר ויכול לבצע תהליך של עיבוד המידע על מנת להתאימו לתקציב. חשוב להדגיש שהמחיר המסוכם הוא המחיר הסופי, שישתנה רק במידה והלקוח מזדכה או משנה את המפרט הטכני.

  במידה ויתבצעו שינויים במהלך פרוייקט הבנייה, הם יתוקצבו על פי התמחיר המקורי לדוגמא: מחיר נקודת חשמל יישאר זהה לאורך כל תהליך בניה גם אם יתווספו נקודות חשמל נוספות. המטרה היא לאפשר ללקוח לקבל החלטות בצורה הוגנת ושקולה, כאשר כל הנתונים בידיו. השלב הבא הינו קבלת היתר בניה. היתר בנייה הינו מסמך המהווה אישור עבור חברת בניה להתחיל לעבוד באתר הבניה. תהליך קבלת היתר בניה הינו תהליך שאורך מספר חודשים בודדים, ומתחיל למעשה עם סיום שלב התכנון. תחילת התהליך כרוך בהכנת "גרמושקה" הכוללת את תוכנית בית, פיתוח סביבתי וחתכים של המבנה. הגרמושקה מקבלת אישור של כל הגופים הרלוונטיים ובכלל זה: הג"א, חברת חשמל, בזק, מנהל מקרקעי ישראל (לפי הצורך) וכל גוף נדרש אחר.

  היתר בניה סופי ניתן על ידי הוועדה לתכנון ובניה הממונה על איזור הבניה. לחברת אוסטק-שמיר מחלקה מיוחדת המטפלת בהוצאת היתרי בניה באופן מהיר ויעיל, תוך נסיון עשיר בעבודה מול הוועדות השונות.